7 січня 2024 18:12

Кубок Англії: "МанСіті" відзначив повернення Де Брюйне побиттям "Хаддерсфілда", інші клуби АПЛ не впоралися

Відбулися чергові матчі 1/32 фіналу Кубка Англії. Результати – в цій новині на "Футбол 24".

Голи: Домінгес, 39, Гіббс-Вайт, 56 – Габріел, 25, Морган, 27

У ранній вечірній слот грали відразу чотири представники АПЛ, але лише Манчестер Сіті зумів без проблем оформити путівку в наступний раунд турніру. Вест Хем дуже швидко відкрив рахунок в матчі з Брістоль Сіті, але середняк Чемпіоншипа відігрався в другому таймі. Ноттінгему взагалі довелося рятуватися після 0:2 з Блекпулом. Лутон взагалі грав проти представника третього дивізіону, але в цьому матчі глядачі так і не побачили голів. Тож усім цим суперникам доведеться зустрітися ще раз.

Пеп Гвардіола застосував ротацію, що зовсім не допомогло Хаддерсфілду. Вже до перерви "містяни" забили два голи без відповіді. У другому таймі трапилася важлива подія. Кевін Де Брюйне знову зіграв за Ман Сіті. Бельгієць пропустив майже п'ять місяців (149 днів без футболу, якщо точно). Вже зі своїм капітаном на полі господарі довели справу до приниження. У ворота Хаддерсфілда влетіло ще три м'ячі. Один із них допоміг забити Де Брюйне, в активі якого асист.