23 грудня 2023 13:08

Журналісти з Італії відреагували на гру Коваленка в матчі з "Лаціо": яке враження склалося у преси щодо Віктора

У п'ятницю, 22 грудня, Емполі вдома зіграв матч 17-го туру Серії А проти Лаціо. Поєдинок закінчився впевненою перемогою гостей із рахунком 2:0.

Український хавбек господарів Віктор Коваленко з'явився на полі лише у другому таймі, замінивши на 62-й хвилині Якопо Фадзіні.

Журналісти з Італії оцінили та прокоментували виступ ексхавбека донецького Шахтаря в цій грі.

OA Sport Calcio – 5.5/10

«Після виходу на поле він був активним в атаці, але натиск Емполі був закінчений голом Дзакканьї».

FirenzeToday – 6/10

«Одразу після виходу Коваленко спробував пробити, але його удар заблокували, а після другого голу Лаціо він зник, як і уся команда».

TUTTOmercatoWEB– 5.5/10

«Він кілька разів робив хороші спроби зрівняти рахунок, але цього було занадто мало, щоб стати головним героєм матчу».

PianetaEmpoli – 6/10

«Він вийшов на поле з правильним настроєм, намагаючись зламати оборону Лаціо».

Нагадаємо, що Коваленко виступає у Емполі на правах оренди з Аталанти, з якою має контракт до 30 червня 2025-го року.

В нинішньому сезоні Віктор вийшов на поле у восьми матчах, забив один гол та віддав одну результативну передачу.

Емполі наразі посідає 18-ту сходинку в турнірній таблиці Серії А, маючи 12 очок за 17 турів.

В наступному матчі 30 грудня команда Коваленка на виїзді зустрінеться з Кальярі.