11 грудня 2023 00:05
1

Гол Довбика з передачі Циганкова допоміг "Жироні" перемогти "Барселону" в дербі: команда українців повернула собі перше місце

Фото - ua.depositphotos.com

Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика обіграла Барселону (4:2) у 16-му турі Ла Ліги.

Перший гол у матчі на 12-й хвилині організував саме український дует. Циганков протягнув м’яч по флангу та виконав простріл у штрафний майданчик суперника, де Довбик ударом в один дотик відправив снаряд у сітку.

Господарі відповіли вже за сім хвилин, коли Роберт Левандовськи ударом головою вразив ворота після подачі з кутового від Рафіньї.

Однак до перерви гості знову зуміли вийти вперед. Мігель Гутьєррес на 40-й хвилині отримав пас від Івана Мартіна перед воротами суперника, взяв гру на себе та ударом у дев’ятку забив другий гол у ворота Барселони.

Довбика замінили на 73-й хвилині, а Циганкова – на 78-й. Без них на полі команда змогла втримати переможний результат.

На 80-й хвилині гол забив Валері, який після скидання від Крістіана Стуані скористався помилкою оборони суперника та реалізував вихід сам на сам із голкіпером.

Барселона спромоглася на ще один гол на 90+2-й хвилині, коли Ферран Торрес здорово підіграв Ілкаю Гюндогану, а той влучно пробив.

Останнє слово у матчі було все ж таки за Жироною. Добив суперника гол Стуані, якому асистував Савіо на 90+5-й хвилині.

Барселона – Жирона – 2:4

Голи: Левандовськи,19, Гюндоган, 90+2 – Довбик,12, Гутьєррес, 40, Валері, 80, Стуані, 90+5