10 грудня 2023 21:58

Коноплянка не потрапив до заявки "Клужа" у п'ятому матчі поспіль

Півзахисника ЧФР Клуж Євгена Коноплянку було виключено із заявки команди на майбутній матч 19-го туру чемпіонату Румунії проти Стяуа. 34-річний українець пропустить свій п'ятий матч поспіль у складі румунського клубу.

Востаннє хавбек виходив на поле 6 листопада, коли його випустили на 80-й хвилині в матчі проти Германнштадта, який завершився поразкою з рахунком 0:1.

Раніше ми повідомляли, що власник румунського ЧФР Клуж поставив ультиматум гравцям і головному тренеру команди Андреа Мандорліні на матчі, що залишилися в цьому році. Власнику клубу потрібні тільки перемоги.

Коноплянка залишив Шахтар в лютому 2022 року, перейшовши до Краковії, а потім влітку 2023-го до ЧФР Клуж.

Всього в нинішньому сезоні на рахунку Євгена чотири матчі за ЧФР Клуж (54 хвилини).

Контракт 34-річного українця з румунською командою розрахований до 30 червня 2025 року.