26 вересня 2023 18:52

Перший успіх Гармаша в "Осієку". Команда з ексдинамівцем у складі вийшла у 1/8 фіналу Кубку Хорватії

Хорватський Осієк, у складі якого виступають Олександр Драмбаєв та Денис Гармаш, зіграв матч місцевого кубку проти Кут'єво та впевнено переміг.

У вівторок, 26 вересня, Осієк на виїзді зіграв проти Кут'єво в матчі 1/16 фіналу Кубку Хорватії. Команда Денис Гармаша здобула перемогу із рахунком 4:1.

Український півзахисник почав поєдинок на лаві запасних, проте на 60-й хвилині з'явився на полі. Натомість Олександр Драмбаєв в цій грі участі не прийняв.

Осієк пропустив на початку гри, проте ще у першому таймі зумів вийти вперед, а другому закінчив справу, встановивши фінальний рахунок та оформивши вихід до 1/8 фіналу місцевого кубку.

Для Гармаша ця перемога стала першої у складі нового клубу. До цього він провів два матчі, один з яких програв, а інший зіграв внічию.

Кубок Хорватії. 1/16 фіналу.

Кут'єво – Осієк – 1:4

Голи: Карло Антуновіч (19') – Крістіан Ловрік (28'), Мійо Чакташ (45+1'), Славко Браліч (53'), Рамон Мірез (90+2')