10 вересня 2023 14:46

Семеро динамівців допомогли Україні U-18 перемогти Словаччину

У неділю, 10 вересня, юнацька збірна України провела заключний матч на турнірі Вацлава Єжека в Чехії.

Після поразки від США (2:3) та перемоги над Туреччиною (2:0) підопічні Юрія Мороза зустрілися зі Словаччиною. Суперник відкрив рахунок у дебюті, але зусиллями динамівця Матвія Пономаренка та представника «Дніпра-1» Дмитра Жданова «жовто-сині» вийшли вперед ще до перерви.

На початку другого тайму словаки зрівняли рахунок завдяки автоголу гравця «Миная» Миколи Киричка, але вже в компенсований час ще один представник «Динамо» Владислав Калин реалізував пенальті та приніс нашій збірній вольову перемогу – 3:2.

Додамо, що окрім авторів забитих м’ячів, також у грі взяли участь ще п’ятеро динамівців – воротар В’ячеслав Суркіс, захисник Денис Дикий, півзахисники Данило Іщенко, Кирило Осипенко, а також нападник Віталій Лобко.

Турнір Вацлава Єжека, 3-й тур

Словаччина — Україна — 2:3 (1:2)

Україна (U-18): Суркіс, Киричок (Абрамов, 70), Гаража, Гавриленко, Дикий (Вернаттус, 70), Іщенко, Будко (Синчук, 70), Осипенко (Лобко, 70), Жданов, Калин, Пономаренко (Хан, 81).

Голи: Русняк (5), Киричок (51, автогол) — Пономаренко (19), Жданов (28), Калин (90+5, пен.).