1 вересня 2023 00:01

Ліга Європи: Команда українця вилетіла після впевненої перемоги в першій грі, "Аякс" програв, але пройшов далі

Відбулись матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги Європи, в яких визначились усі учасники групового етапу турніру.

Ліга Європи 2023/24, плей-офф кваліфікації, матчі-відповіді

Карабах – Олімпія – 1:1

Голи: Байрамов, 24, (пен.) – Коста Пінту, 36

Аріс (Кіпр) – Славія Братислава – 6:2

Голи: Гоміс, 21, 45+7, 51, Соке, 24, Маямбела, 67, Браун, 72 – Стрелец, 37, Барсегян, 89

Абердін – Гекен – 1:3

Голи: Міовскі, 55, (пен.) – Садік, 14, 41, Лаюні, 81, (пен.)

Зрінські – ЛАСК – 1:1

Голи: Більбія, 38, (пен.) – Йовічіч, 52

Карабах пройшов далі у протистоянні з Олімпією. У матчі-відповіді команди розійшлись нічиєю, а перша гра завершилась перемогою азербайджанців з рахунком 2:0. Кіпрський Аріс каменя на камені не залишив від Слована, відвантаживши у ворота суперників 6 голів. Словаки відповіли двома м'ячами.

Спарта Прага після поразки у першій грі розтрощила Динамо Загреб, у складі якого виступає Богдан Михайліченко. Гараслін та Соренсен ще до перерви зрівняли рахунок у протистоянні, а в другому таймі чехи добили хорватів. Михайліченко ж вийшов на поле у другому таймі.

Шериф переграв Клаксвік, а Лудогорець несподівано здолав Аякс. Втім, амстердамці гарантували собі вихід у груповий етап, розбивши болгар з рахунком 4:1. До слова, Ігор Пластун пропустив матч-відповідь. Олімпіакос розбив Чукарічкі, оформивши перемогу і в другій зустрічі.

Уніон Сент-Жиллуаз у більшості здолав Лугано, а Гекен після нічиєї в першій грі обіграв Абердін. Остання путівка дісталась ЛАСКу, який розійшовся миром із Зрінські. Додамо, що Таловєров потрапив до заявки австрійців, але так і не вийшов на поле.