19 серпня 2023 19:25
3

Забарний зіграв за "Борнмут" проти "Ліверпуля": команда українця забила першою, але програла

Борнмут програв Ліверпулю у виїзному поєдинку другого туру чемпіонату Англії, що відбувся 19 серпня на стадіоні "Енфілд Роуд" (1:3).

Ілля Забарний вийшов у стартовому складі гостей на позиції центрального захисника та провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

Борнмут вийшов уперед на третій хвилині зустрічі завдяки голу ганського вінгера Антуана Семеньо, якому асистував нападник Домінік Соланке.

У середині першого тайму Ліверпуль відповів двома м'ячами протягом восьми хвилин – спочатку відзначився колумбієць Луїс Діас, а потім єгиптянин Мохамед Салах першим встиг на добивання після свого ж удару з пенальті та сейву голкіпера суперників.

На 58-й хвилині матчу пряму червону картку отримав аргентинський хавбек господарів Алексіс Макаллістер, який грубо сфолив на Райану Крісті.

Через чотири хвилини Ліверпуль забив третій м'яч – португалець Діогу Жота випередив Забарного та вразив ворота Борнмута після сейву голкіпера Нету.

Ілля Забарний вийшов у стартовому складі Борнмута у п'ятому офіційному поєдинку поспіль;

Борнмут провів два матчі, набрав одне очко і посідає 14-те місце у турнірній таблиці АПЛ.

У третьому турі команда українського захисника зіграє 26 серпня вдома проти лондонського Тоттенхема.

“Ліверпуль” – “Борнмут” 3:1

Голи: Діас 28, Салах 36, Жота 62 – Семеніо 3

Ліверпуль: Аліссон – Трент (Гомес 76), Конате, ван Дейк, Робертсон – Собослай, Макаллістер, Гакпо (Ендо 63) – Салах (Цімікас 87), Жота (Елліот 76), Діас (Нуньєс 87)

Борнмут: Нето – Ааронс, Забарний, Сенесі (Траоре 84), Керкез – Біллінг, Ротвелл (Келлі 76) – Семеніо (Брукс 76), Крісті (Мур 63), Ентоні (Клюйверт 63) – Соланке

Попередження: Аліссон 9 – Семеніо 16, Ентоні 26, Нето 35

Вилучення: Макаллістер 58 (пряма червона)

Нереалізований пенальті: Салах 36

Тренер сильный пришел в Борнмут , в начале матча клопповские короли прессинга голову поднять не могли, так их крепили....разительный контраст с прошлогодним Борнмутом, рад за Илью
Забраний грав непогано, але в третьому голі відпустив свого гравця, який на добиванні забив.
Ватель, Да там больше претензий к вратарю Нету, который так по-рахитному отбил мяч прямо на игрока Ливерпуля.