6 серпня 2023 20:25

"Арсенал" завоював перший трофей при Зінченку: "Манчестер Сіті" втратив Суперкубок у серії пенальті

Фото - ua.depositphotos.com

Манчестер Сіті та Арсенал зійшлися у матчі за Суперкубок Англії.

Український 26-річний захисник «канонірів» Олександр Зінченко пропускав матч через травму литкового м'яза.

Рахунок у матчі відкрив Коул Палмер на 77-й хвилині. Йому вдався класний удар з меж штрафного майданчика суперника в дев'ятку воріт. Асистував йому у цьому епізоді Кевін де Брюйне.

Арсенал зміг відігратися на 90+11 хвилині силами Леандро Троссара з передачі Букайо Сака.

Оскільки основний час матчу закінчився внічию, переможець мав визначитися у серії післяматчевих пенальті.

Перемогу у серії святкував Арсенал із рахунком 4:1. Свої удари не реалізували Де Брюйне та Родрі.

Примітно, що цей трофей став першим для Арсеналу після приходу до команди Зінченка. Сам він, на жаль, залишиться без медалі, адже як говорилося вище, не потрапив у заявку на гру.

Ман Сіті перший матч у АПЛ проведе 11 серпня. Команда Хосепа Гвардіоли на виїзді воює з Бернлі;

Арсенал 12 серпня на своєму полі прийме Ноттінгем Форест.

"Манчестер Сіті" – "Арсенал" 1:1, пен. 1:4

Гол: Палмер 77 – Троссард 90+11

Серія пенальті: Едегор 1:0, Де Брюйне 1:0 (перекладина), Троссард 2:0, Сілва 2:1, Сака 3:1, Родрі 3:1 (воротар), Вієйра 4:1

"Манчестер Сіті": Ортега – Вокер, Стоунз, Діаш, Аканджі – Родрі, Ковачич (Де Брюйне 64) – Сілва, Альварес, Ґріліш (Фоден 58) – Голанд (Палмер 64)

"Арсенал": Ремсдейл – Тімбер (Тірні 76), Габріел (Сміт-Роу 87), Саліба, Вайт – Райс (Нкетіа 81), Парті, Едегор – Мартінеллі (Троссард 75), Хавертц (Вієйра 87), Сака

Попередження: Альварес 31 – Парті 8, Хавертц 27, Габріел 66