27 липня 2023 21:08

Безус хет-триком зі стандартів приніс перемогу "Омонії" у Лізі конференцій

Український півзахисник Омонії Роман Безус відзначився трьома голами у виїзному матчі проти Габали (3:2) у рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Роман Безус вийшов в основі матчу проти Габали та провів на полі 89 хвилин.

Господарі відкрили рахунок у цьому поєдинку ще на четвертій хвилині завдяки влучному удару півзахисника Аюба Аллаха.

Перед свистком на перерву Омонія отримала право пробити штрафний, який пішов виконувати українець. У результаті Роман потужним і влучним ударом відправив м'яч у лівий верхній кут воріт Габали.

Через п'ять хвилин після поновлення матчу Безус оформив ще одне взяття воріт зі штрафного. На цей раз Роман відправив сферу в лівий нижній кут воріт і вивів свою команду вперед.

До середини другого тайму той самий Аюба Аллах відзначився ще одним голом у воротах Омонії.

На 81-й хвилині кіпрський клуб отримав право пробити пенальті. Виконувати вирок пішов Безус, який розвів м'яч і голкіпера різними кутами воріт. Цим голом українець встановив фінальний рахунок у цьому поєдинку.

Габала – Омонія – 2:3

Голи: Алаш, 4, 62 - Безус, 45 +1, 50, 82 (пен.)