19 липня 2023 23:11

Ліга чемпіонів: камбек "Лудогорця" з Пластуном

У середу, 19 липня, завершився перший раунд кваліфікації Ліги чемпіонів 2023/24.

Свіфт Есперанж (Люксембург) – Слован Братислава (Словаччина) – 0:2 (перший матч 1:1)

Голи: Вайсс, 55 (пен), 62 (пен)

Нереалізований пенальті: Штольц, 10 (Свіфт Есперанж)

Лудогорець (Болгарія) – Балкані (Косово) – 4:0 (перший матч 0:2)

Голи: Текпетей, 4, 45+1, Тіссера, 49, Кайо Відаль, 78

Ларн (Північна Ірландія) – ГІК (Фінляндія) – розпочався о 21:30 (перший матч 0:1)

Лудогорець опинився на межі прірви, програвши перший матч косовському Балкані 0:2. Ігор Пластун вийшов у стартовому складі та допоміг своїй команді оформити ефектний камбек. У першому таймі Текпетей забив двічі, а по перерві болгари добили суперника ще двома м'ячами. 4:0 – Лудогорець взяв переконливий реванш і крокує у другий раунд. Пластун відіграв весь поєдинок.

Свіфт Есперанж мав усі шанси на успіх з братиславським Слованом. Після виїзної нічиєї люксембуржці заробили право на пенальті вже на 10-й хвилині, але не забили. Як реалізовувати 11-метрові, продемонстрував Вайсс. Саме він двічі забив з позначки на старті другого тайму і приніс Словану путівку далі.