20 серпня 2022 21:13

Перервали серію із двох поразок поспіль: "Краковія" з Коноплянкою зіграла на виїзді внічию у матчі Екстракласи

У матчі шостого туру чемпіонату Польщі Шльонськ на своєму стадіоні зустрічався із командою українського півзахисника Євгена Коноплянки Краковією.

Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1. Краковія відкрила рахунок на 15-й хвилині завдяки влучному удару Патріка Макуха. Господарі відігралися у компенсований час до першого тайму.

Український півзахисник Краковії Євген Коноплянка вийшов на заміну на 61-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

Краковія перервала серію із двох поразок поспіль. Команда українця посідає четверте місце у турнірній таблиці Екстракляси, набравши 10 очок після шести матчів.

32-річний Коноплянка перейшов у польський клуб із Шахтаря у статусі вільного агента у лютому цього року та підписав контракт до червня 2023 року. Минулого сезону Євген провів десять матчів, але результативними діями так і не відзначився.

У наступному турі Краковія на своєму полі зіграє з Вартою із Познані. Матч відбудеться 28 серпня та розпочнеться о 13:30.