7 червня 2022 10:38

Буффон розповів, яким матчем він пишається найбільше

Екс-воротар туринського Ювентуса Джанлуїджі Буффон поділився спогадами про чвертьфінал Ліги чемпіонів сезону-2017/18 проти мадридського Реалу.

За словами легендарного італійця, він пишається цим матчем, але не розуміє, чому Майкл Олівер вирішив видалити його наприкінці поєдинку.

"Матч проти Реала на їхньому полі в 2018-му - пишаюся цією грою найбільше, навіть якщо не розумію, чому арбітр Олівер вирішив видалити мене.

Я не ображав його. Думаю, один із моїх партнерів по команді вдарив його в ребра, але це був не я, хоча саме я отримав червону", - наводить слова Буффона видання Football-Italia з посиланням на La Stampa.

Нагадаємо, у тому матчі Ювентус вів у рахунку 3:0, але рефері призначив 11-метровий на 93 хвилині та вилучив Буффона. Пенальті реалізував Кріштіану Роналду, вивівши свою команду до півфіналу.