2 квітня 2022 23:45

"Атлетико" розгромив "Алавес" завдяки дублям Феліша та Суареса

Сьогодні, 2 квітня, на стадіоні "Ванда Метрополітано" в Мадриді в рамках 30-го туру іспанської Прімери сезону-2021/2022 "Атлетіко" приймав "Алавес". Господарі здобули перемогу – 4:1.

На 11-й хвилині рахунок відкрив нападник "матрацників" Жоау Фелікс, йому асистував Шіме Врсалько. На 63-й хвилині м'яч у відповідь забив хавбек «Алавеса» Гонсало Ескаланте, гольовий пас віддав Едгар Мендес.

На 75-й хвилині пенальті у ворота "Алавеса" реалізував форвард "Атлетіко" Луїс Суарес. На 82-й хвилині Фелікс оформив дубль. На 90-й хвилині Суарес забив свій другий гол у матчі, результативну передачу оформив Матеус.

Після 30 зіграних турів "Атлетіко" розташовується на третьому місці в турнірній таблиці іспанської Прімери, маючи у своєму активі 54 очки. "Алавес" (22) - на останньому, 20-му місці в таблиці. Лідирує у змаганнях"Реал", у нього 69 очок.