30 березня 2022 08:15

Австрія за 7 хвилин оформила камбек проти Шотландії, візаві України вирвав перемогу над Литвою

Ще два суперники збірної України у Лізі націй 2022/23 (Шотландія й Ірландія) провели товариські матчі під час міжнародної паузи.

Перротт, 90+7

Австрія відчутно переважала британців, але саме гості на старті другого тайму вели з рахунком 2:0. Контроль господарям вдалось конвертувати у два голи за 7 хвилин. Товариський матч завершився миром.

Інший суперник збірної України – Ірландія – з кращим настроєм завершив міжнародну паузу. Команді вдалось на останніх секундах вирвати перемогу над Литвою. Це Перротт результативно пробив.

Наступні поєдинки Шотландія та Ірландія проведуть вже аж влітку у Лізі націй проти Вірменії й України відповідно.