25 березня 2022 21:30

Туніс з рахунком 1:0 обіграв Малі. Сіссоко забив автогол і пішов через 4 хвилини.

Сьогодні, 25 березня, відбувся перший матч у рамках двораундового протистояння африканського відбору на чемпіонат світу між збірними Малі та Тунісу. Команди грали на стадіоні «26 березня» у Бамако (Малі). Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей.

Через 36 хвилин після стартового свистка малійський захисник Мусса Сіссоко зрізав м'яч у свої ворота. Через 4 хвилини гравець отримав червону картку.

У третьому раунді відбору беруть участь 10 команд, серед яких Марокко, ДР Конго, Єгипет, Сенегал, Камерун, Алжир, Гана, Нігерія, Малі та Туніс. Пари зіграють по два матчі: вдома та в гостях. П'ять переможців візьмуть участь у чемпіонаті світу.