23 грудня 2021 00:06
1

"Ліверпуль" у феєричному матчі обіграв "Лестер" у Кубку Ліги

У матчі 1/4 фіналу Кубка англійської ліги "Ліверпуль" в серії пенальті обіграв "Лестер" і пробився до півфіналу.

Гості до 13-й хвилині повели з різницею в два м'ячі завдяки дублю Джеймі Варді, але незабаром розрив у рахунку скоротив Алекс Окслейд-Чемберлен. На 33-й хвилині третій гол у ворота мерсисайдців забив Джеймс Меддісон. В середині другого тайму відставання скоротив Діогу Жота, а в кінцівці рахунок зрівняв Такумі Мінаміно.

"Ліверпуль" - "Лестер" - 3:3 (1:3), по пенальті - 5:4
Голи
: Варді, 9 - 0:1, Варді, 13 - 0:2, Окслейд-Чемберлен, 19 - 1:2, Медісон, 33 - 1:3, Диогу Жота, 68 - 2:3, Минамино, 90 - 3:3

"Ліверпуль": Келлехер, Гомес, Куметио (Конате, 46), Цимикас (Бек, 80), Хендерсон (Кейта, 59), Окслейд-Чемберлен, Мортон (Мілнер, 46), Бредлі (Діогу Жота, 46), Вільямс, Фірміні, Минамино.

"Лестер": Шмейхель, Рікарду Перейра (Олбрайтон, 42), Ндиди, Сеюнджю (Вестергор, 60), Томас, Тилеманс, Медісон

"Лестер" молодці! В стартовому складі вийшло семеро гравців, і ледь не обіграли "Ліверпуль"))