18 грудня 2021 21:28
1

"Барселона" насилу перемогла "Ельче"

У матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" на своєму полі обіграла "Ельче" з рахунком 3:2.

В першому таймі каталонців вивели вперед Ферран Жуджла і Гаві. Втім, в середині другого тайму гості зрівняли рахунок завдяки голам тітці Моренте і Пере Мільї. У кінцівці перемогу "Барселоні" приніс Ніко Гонсалес.

"Барселона", набравши 27 очок, вийшла на сьоме місце в турнірній таблиці Ла Ліги. "Ельче" з 15 очками залишився на 16-й позиції.

"Барселона" - "Ельче" - 3:2 (2:0)
Голи
: Жуджла, 16 - 1:0, Гаві, 19 - 2:0, Моренте, 62 - 2:1, Мілья, 63-2:2, Ніко Гонсалес, 85-3:2

"Барселона": тер Штеген, Лангле, Араухо, Ерік Гарсія, Альба, Де Йонг (Пуч, 76), Бускетс, Гаві, Жуджла (Ніко Гонсалес, 72), Эззальзули (Бальде, 89), Дембеле.

"Ельче": Бадія, Паласіос, Роко, Дієго Гонсалес, Мохіка (Хосема, 83), Хосан (Моренте, 46), Фідель (Мілья, 59), Марконе (Гумбау, 46), Маскарель (Гуті, 60), Лукас Перес, Бойє.

Зато как энергично и задорно. Эх этой команде бы Месси, и была бы старая добрая Барса.