8 апреля 2020 11:52
Александр ПЕТРАКОВ: "Я предполагал, что наши соревнования отменят..."

Головний тренер юнацької збірної України U-17 Олександр Петраков засмучений, що йому з його командою не доведеться зіграти в еліт-раунді Євро.


Як уже повідомлялося, УЄФА ухвалив низку рішень щодо турнірів за участю збірних. Зокрема, через пандемію коронавірусу скасовано фінальний турнір чемпіонату Європи 2020 року (U-17), в якому могла взяти участь і збірна України, якби пройшла еліт-раунд, що також не відбудеться.


Своєю думкою із цього приводу поділився головний тренер синьо-жовтих Олександр Петраков.


— Я трохи засмучений, що не вийшло дограти всі змагання в цій віковій групі, — сказав Олександр Васильович. — Хоча, в принципі, я припускав, що такого рішення не уникнути.


— Тепер цю збірну потрібно готувати до нового виклику?


— Саме так. Якщо ситуація з пандемією коронавірусу покращиться, то восени розпочнемо підготовку до реформованого відбору чемпіонату Європи (U-19), який стартує в листопаді. Якщо все буде нормально, то до початку цих змагань ми проведемо два збори, у вересні (поки що невідомо, із ким ми зіграємо товариські матчі) і жовтні (заплановані два домашні спаринги зі збірною Румунії).


— Як будете вивчати своїх майбутніх суперників?


— Бельгію я знаю, оскільки нинішня збірна України з нею вже зустрічалася. Хороша команда, у ній багато індивідуально сильних виконавців. Бачив я й Німеччину в поєдинку з греками. Не знайомий поки що тільки зі Швецією, хоча маю уявлення про цю скандинавську збірну, яка сповідує силовий футбол.


— Як ви проводите дозвілля під час карантину?


— Перебуваю на дачі в компанії дружини й собаки. Доглядаю за газоном (посміхається), насолоджуюся свіжим повітрям.