24 января 2020 13:00
Андрей САДОВОЙ: "Карпатам" надо помочь, а не ставить подножку"

Проєкт ухвали про надання землі ФК «Карпати» в оренду повторно розглянуть на сесії міськради.


Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання виконавчого комітету. За його словами, місто повинне підтримати львівський футбольний клуб, надавши йому земельну ділянку на вул. Липова Алея, 5 у довготривалу оренду для подальшого розвитку команди та реконструкції стадіону.


«Учора в нас було засідання сесії міської ради, і я дуже збентежений щодо голосування для закріплення земельної ділянки за футбольним клубом „Карпати“. Дуже неприємно, що вчора не вистачило голосів, і це питання не було проголосоване. Можна багато різного говорити, але „Карпати“ — це наша футбольна команда, вони грали на цьому стадіоні і будуть грати завжди. І сьогодні, коли там непроста ситуація, їм треба допомогти, а не ставити підніжку. Я вважаю, що це прикре непорозуміння. Я б просив, щоб ми це питання однозначно пропонували до розгляду на наступному пленарному засіданні, хоча потрібно буде 2/3 голосів, щоб знову включити його. ФК „Карпати“ має бажання займатися реконструкцією — ми підтримуємо, тому що це наш футбольний клуб. Багато футбольних клубів з’являються і зникають. А „Карпати“ були, є і будуть», — зазначив міський голова.


Нагадаємо, учора під час пленарного засідання сесії депутатам не вдалося прийняти рішення про затвердження ТзОВ «Клуб професійного футболу Карпати» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова, Алея, 5. За цей проєкт ухвали проголосувало лише 18 обранців.