23 января 2020 20:56
"Минай" одержал волевую победу над "Львовом"

Перша гра в цьому році в Україні вийшла успішною для «минайців».


Гра з ФК «Львів» відбулася на новому штучному полі СДЮШОР №4 у Львові.


Як і «минайці», так і їх суперник перебував у далеко не оптимальній своїй формі. Тим не менше, обидві команди намагалися грати у свій футбол. У першому таймі закарпатській команді не вистачало зіграності – зі стартових хвилин вийшло чимало нових гравців, які перебувають у клубі на перегляді. Відповідно, з’являлися помилки, чим користувався суперник. Перший тайм, можна сказати, пройшов саме за переваги "Львова". І це вилилося у голи – на 24-ій хвилині забили зі штрафного.


Проте вже в другому товариському матчі поспіль «Минай» проявив характер. І наступні 45 хвилин закарпатці провели значно краще. Тренерський штаб випустив більш оптимальний склад, який і почав приносити результат. Команда почала пресингувати, більше володіти м’ячем. Як підсумок – з’явилися моменти, які перейшли у голи.


Спочатку на 53-ій хвилині відзначився Олег Маїк - він виявився найбільш спритним у штрафній суперника після розіграшу кутового і заколотив мяч у ворота. А наприкінці гри, на 89-ій хвилині, відзначився Владислав Микуляк після гарно розіграної комбінації від Карнози, Страшкевича та Глаголи, які вивели досвідченого гравця на хорошу ударну позицію. Окрім них, протягом другого тайму моменти для голу мали Карноза, Глагола, Кіча.


У підсумку "Минай" здобуває перемогу над командою УПЛ.


Наступний товариський поєдинок в рамках перших тренувальних зборів «минайці» проведуть в Ужгороді. В суботу, 25 січня, команда зіграє з «Татраном» з Пряшева (Словаччина). Матч відбудеться на штучному полі стадіону «Авангард».