21 квітня 2019 21:45

Дубль Юрченко не помог "Вайле" победить "Орхус" – украинец не реализовал пенальти

У 31 турі чемпіонату Данії Вайле приймав Орхус. У стартовому складі господарів на поле вийшли одразу двоє українців – Владлен Юрченко та Сергій Гринь. Обидва провели повний матч.

На 33-ій хвилині гри команда українців залишилась у меншості, а на 37-ій хвилині поєдинку Юрченко відзначився скандальним голом, не дотримавшись правил фейр-плей, але гравці Вайле одразу ж спеціально пропустили у відповідь. Згодом українець вже "чисто", красивим ударом зі штрафного, вивів свою команду вперед.

У другому таймі Вайле пропустило тричі, а Юрченко вже у додатковий час не реалізував пенальті. У підсумку – 4:2 на користь Орхуса.

Після цієї поразки команда українців залишилась на останньому місці групи вибування чемпіонату Данії. Від 2-го місця, яке забезпечить участь у Суперлізі на наступний сезон, а також дасть право поборотись за участь у Лізі Європи, команду відділяє 5 залікових пунктів.