Арбітр: Віталій Романов (Дніпро), провів 72 матчі в УПЛ.

Всього зіграно 17 матчів: +13=3-1 м’ячі 47-8.

На полі Динамо — 8 матчів: +7=1-0 м’ячі 28-2.

В УПЛ зіграно 14 матчів: +12=2-0 м’ячі 43-4.

На полі Динамо — 7 матчів: +7=0-0 м’ячі 28-1.

10.09.2017. Динамо — Олександрія — 3:0.

Голи: 1:0 — Є. Хачеріді (52), 2:0 — Д. Мбокані (65), 3:0 — В. Циганков (67).

Цікаві факти та можливі події

• 400-й домашній матч Динамо в Чемпіонатах.
  • Олександрія найбільшої поразки в УПЛ зазнала саме від Динамо — 0:6 (07.05.2017)
  • Динамо в УПЛ забиває голи в 16-ти матчах поспіль, в тому числі на своєму полі — в 11-ти.
  • Олександрія з 24 лютого не програє в Чемпіонатах впродовж рекордних для клубу 16-ти ігор: +11=5.
  • Підопічні Володимира Шарана утримують також інші 4 клубні рекордні серії: загальну переможну з 9-ти матчів, переможну гостьову з 5-ти ігор, безпрограшну виїзну з 8-ми ігор: +5=3 та гольову гостьову з 5-ти ігор.
  • Олександрійці не пропускають голів у Чемпіонатах упродовж рекордних для клубу 450-ти хвилин.
  • Динамо при суддівстві Віталія Романова провело 12 ігор УПЛ і жодного разу не програло: +10=2.
  • Олександрія при Віталію Романові відіграла 7 матчів у Чемпіонатах, причому не програє вже 5 матчів поспіль: +3=2.