13 октября 2017 17:20
Йосип ПИВАРИЧ: "Очень хотелось, чтобы Украине тоже сопутствовал успех, как очень сильной сборной, в составе которой много моих друзей"

Дорога для Йосипа Піварича зі збірної Хорватії до Києва не була довгою. У понеділок пізно ввечері футболіст попрощався з партнерами по збірній на НСК «Олімпійський», після чого зміг повністю зосередитися на клубних справах.

- У збірній Хорватії були дві дуже важкі гри, в них вирішувалося, чи зможемо ми поїхати на чемпіонат світу. Вирішили завдання наполовину і зберігаємо хороші шанси на підсумковий успіх.

Уже в «Динамо» поспілкувався з гравцями збірної України. Не скажу, що це була серйозна розмова, просто обмінялися думками. Мені шкода, що саме в нашій зустрічі вирішувалася доля другого місця. Дуже хотілося, щоб Україну теж супроводжував успіх, як дуже сильну збірну, в складі якої багато моїх друзів.

Тепер всі наші думки про матч з «Чорноморцем», а на наступному тижні будуть «Янг Бойз» та «Шахтар». Чекає дуже складний місяць, щотижня по дві гри. Потрібно гідно пройти цей етап, якщо в Лізі Європи ми в лідерах, в чемпіонаті України маємо виправляти становище і добиватися перемоги в кожному матчі.