16 июля 2017 18:29
5
Денис БОСЯНОК: "Был очень суматошный футбол в исполнении тренера Хацкевича - команда испуганная"

"Футбол 24" обговорює Суперкубок України-2017 з одним із провідних вітчизняних коментаторів.

– Дебютний офіційний матч Динамо під керівництвом нового наставника Олександра Хацкевича закінчився поразкою. Ваші перші враження від команди?


– Вчора я по-справжньому знайомився із новим тренером. Матч був показовий, визначальний, прем’єрний. Ми не судитимемо дуже глибоко, це тільки перше враження. Але найголовніше враження – був дуже полохливий футбол у виконанні тренера Хацкевича. Команда несмілива, перелякана, невиразна, стримана. А все тому, що сам тренер ще невпевнений у своїх силах. Я б назвав цей футбол "перестрахувальним".

– Попри повернення Хачеріді захист Динамо нагадував прохідний двір. До того ж, голкіперська позиція відчутно втратила після відходу Шовковського. Теперішня оборона киян – це найпроблемніша ділянка?


– Найслабша ділянка (я про це говорив неодноразово) – відсутність ідеолога гри. У нас його вже багато років як не було, так і немає. Я зрозумів, що ніхто у клубі навіть не переймається з цього приводу. А Хачеріді, як на мене, в Україні переоцінюють. Як і багато кого іншого в Динамо та українському чемпіонаті. Тому я й не очікував, що з поверненням Євгена у нас зміцниться оборона.


– Принагідно як ви оціните трансфер Кендзьори? Для теперішніх українських реалій суму за нього виклали чималу.


– Це вкотре є перемогою агентів та менеджерів. Вибачте, це не той захисник, про якого варто говорити, як про явище, як про надзвичайну подію, як про надзвичайного футболіста. От і все.


– Як вам Мбокані? Так, вчора він не забив, але, на мою особисту думку, вістря атаки Динамо стало соліднішим.

– Згідний, адже Мбокані – це форвард доволі непоганої породи. У нього є стиль, навідміну від пачки форвардів українського чемпіонату. Головне, щоб у Дьємерсі було бажання грати в цій команді. За одним матчем мені важко зрозуміти його глибоко. Але якщо він серцем захоче грати тут, то, на мою думку, стане забивним нападником.

Мені не сподобалося, що маючи у розпорядженні 6 форвардів, Хацкевич ставить лише одного. І випускає Гармаша, опорного солдата, йому на допомогу. Я цього ходу взагалі не зрозумів. Для чого? Абсолютно незрозуміле рішення. Це означає, що була така маленька капітуляція Хацкевича перед тренером Шахтаря – ще до початку першого офіційного матчу.


– Шахтар по-справжньому вмикався лише двічі – це щоразу призводило до голу у ворота Рудька…


– Вони просто робили те ж, що й із командою Реброва. Фонсека вирішив не відходити від того стилю, який йому приносив успіх проти попереднього тренера Динамо. Він вирішив зачекати, подивитися, що ж придумає Хацкевич, чим білоруський тренер відрізнятиметься від попередника. Тому з боку португальця це абсолютно виправдано і логічно.

– Зовсім скоро – матчі проти Янг Бойз. Тривожно?


– Аякже! Динамо вже давно не є тією командою, яка б не дозволяла сумніватися у своєму проходженні кваліфікації Ліги чемпіонів. Зараз рівень київського клубу не набагато вищий від рівня віце-чемпіона Швейцарії. Тим паче, ми пам’ятаємо, як Янг Бойз вигравав у чемпіона України рік тому. Отож, ніяких переваг у Динамо немає. Принаймні, я їх не бачу.

– А Хацкевич дивиться у новий сезон з оптимізмом.


– Звичайно, що потрібно вірити. Якби він не вірив, що у нього вийде, – було б взагалі незрозуміло. Тож ми чекатимемо результатів роботи нового тренера. Чекатимемо на появу його команди.


Олег Бабiй

Пошла вонь в инете, сейчать гадить на клуб все кому не лень. Я так и представляю, как из разных щелей выползают вырдалаки шипят и при этом гадят на эмблему Динамо. Впрочем, сами виноваты.
А Хацкевич просто обрав невдалу тактику і не тих гравців на гру. Але це лише перший матч, тому не варто вішати всіх собак на нього. Я сподіваюсь, що він зможе зробити правильні висновки. З кротами необхідно грати у 5 захисників, не даючи робити розрізні передачі в центрі захисту і перекриваючи фланги. Можна дещо віддати центр поля і грати виключно на контратаках, використовуючи вільний простір.
А я згоден на 90% з тим, що сказав Босянок. В команді відсутній ідеолог гри - ось що найважливіше. У нас немає гравця в центрі поля, який творив би малюнок гри, задавав темп і міг би гармонійно зв*язати оборону з атакою. Останній раз у нас був Роман Еременко серез гравців наближеного плану. Я вже не кажу про Белькевича.
Щодо 90% висловленого маю протилежну думку.
Скрыть ответы
Барвинок, аргументуйте,