Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 138
Sanya, Ты такую дичь пишешь, что просто на голову не налазит. Докапываешься до Умника на каждом шагу, изображаешь из себя тут какого-то Эркюля Пуаро, лейтенанта Коломбо и Шерлока Холмса вместе взятых. Не знаю зачем ты возложил на себя эту миссию "разоблачать" Умника, но эти потуги выглядят жалко. Умник чуть ли не единственный пользователь, чьи комменты несут полезную информацию и почти всегда подкреплены фактами.
Показать ответы
Woodstock, не читай. Тебе это уже не поможет.
Woodstock, ты перепроверял их, раз утверждаешь, что это факты? То есть Буяльський "неатакующий опорник" и это подтвержденный факт?
Woodstock, ты перепроверял их, раз утверждаешь, что это факты? То есть Буяльський "неатакующий опорник" и это подтвержденный факт?
Woodstock, ты перепроверял их, раз утверждаешь, что это факты? То есть Буяльський "неатакующий опорник" и это подтвержденный факт?
Rodion, Мне кажется, что это просто сарказм )
Показать ответы
Woodstock, да уж, с юмором что-то не зашло у чуваков)
Артём, А разве можно сказать, что Месси не работает упорно на тренировках? Трудно представить, что без упорной работы можно показывать такой уровень на протяжении многих лет.
Показать ответы
Woodstock, то же самое и с роналду, разве можно сказать, что он не талант от бога? такой же самородок как и месси
Так они прошли или их дисквалифицировали?
Показать ответы
Woodstock, они прошли. Дисквалифицировали U-17
Woodstock, они прошли. Дисквалифицировали U-17
Не ФК, а якийсь пансіонат "Добрий Ігор"...
Показать ответы
SPA-салон я бы сказал.
Серед цих кандидатур найбільш прийнятним є Рангнік, але в нього були якісь проблеми з психікою, тому є певні побоювання. Особисто мені було б цікаво побачити на чолі Динамо колишнього помічника Фергюсона - Рене Мьоленстена. Він нещодавно пішов з Анжи через реформування їхнього клубу. Гадаю, що вмовити його очолити Динамо буде неважко. Судячи з відгуків, це дуже талановитий тренер, який чудово розуміє гру, дуже вигадливий та вміє розвинути у гравців (як у молодих так і в досвідчених) їхні найкращі якості (особливо техніку). Ось що про нього казав ван Персі: "По части тренировок Меленстену нет равных. Он действительно является одним из лучших тренеров мира. Я работал со многими специалистами, но так, как он, к матчам команду не готовит никто другой. Методы подготовки к каждому матчу разные, каждая тренировка уникальна. Благодаря ему, мы знаем, чего ожидать от соперников, и это помогает нам набирать очки. Некоторые матчи мы выиграли именно благодаря голам, родившимся из того, что мы отрабатывали на тренировках. Например, в матче против «Челси» я забил после подачи низом в исполнении Антонио Валенсии с правого фланга. Это может показаться спонтанным, но на самом деле целую неделю на тренировках мы работали именно над такой комбинацией. Еще одним примером является мой гол в ворота «Уигана», когда я подработал мяч и пробил с правой. Вновь – мы это отрабатывали на тренировках". Кому цікаво - ось про нього стаття http://www.sports.ru/tribuna/blogs/england/477764.html Звичайно, призначення Мьоленстена є дещо ризикованим варіантом: він мало часу був головним тренером на більш-менш серйозному рівні (вісім років у Катарі та півроку в Данії). Але він безумовно кращий від Блохіна; він матиме мотивацію, для нього це шанс показати, що він може бути не тільки помічником ГТ. В перспективі - це один з кращих головних тренерів у світі.
Показать ответы
Цікава кандидатура. Нам метри, що вже давно наїлися, не потрібні. Мьоленстену є що доводити і , головне, є хист для цього.
а что же тогда этому крутому Мёленстену не доверили Ман Юнайтед ? Хороший помощник это ещё не значит хороший ГТ. Да хоть Кейруша вспомнить, тоже кстати экс-помощник сэра Алекса
Теж не зрозуміло. Відчувається якась незрозуміла зневага до Євгена з боку адмінів.
Показать ответы
А до цієї гумової баби хачеріді може бути повага? Це фото відображає сутність і розум мудака.
От же мерзота. Створюють публічний тиск. ІМС, в жодному разі не продавай до кротів! І, взагалі, що значить "По имеющейся у меня информации, Евгений готов перейти в ФК "Шахтер"? Тобто, Шахтар спершу провів перемовини з Хачеріді? Це ж санкції
Показать ответы
Согласен. Скорее хотят морально добить. Уже лимит и так поджимает, еще если продать Хача, вообще кого ставить?!
этим занимается агент...санкции поразумевают прямое обращене к игроку....
Комментарии по теме:
Вибачте, що втручаюсь у вашу розмову, але Сьомін та Блохін - що, останні тренери на планеті? Решта вимерли, так?
Показать ответы
Нет конечно, но я не президент и не делаю назначения. Если пригласят иностранного, опытного специалиста то будет точно не хуже, но когда это будет?
Звичайно, в цій ситуації винен не лише Блохін, Суркіс йшов до цього роками. Але складається таке враження, що Блохін гадає, що від нього мало що залежало. В мене є декілька питань: 1) Чому гра команди ніяк не змінилася у порівнянні з осінньою грою Динамо під керівництвом того ж Блохіна? Я не бачу взагалі, яку гру хоче поставити Блохін. Гра команди впирається в тупі виноси м'яча вперед, де Ідейе програє всю боротьбу та Ярмоленко програє майже всю боротьбу. Це тактика команд рівня чемпіонату області. Взагалі був лише один більш-менш нормальний матч - з Шахтарем (і той програли). Як виявилося, це був лише нетривалий спалах. Єдине за рахунок чого ми здобували очки - це індивідуальна майстерність деяких гравців. Варто було вибути з гри Хачеріді та Гармашу - й одразу ж це претворилося у втрати в очках. 2) Коли призначали Блохіна багато хто казав про нього як тренера-мотиватора. Хтось може сказати, де були ці "здібності" Блохіна? Я щось не бачив. 3) Блохін скаржиться на погану комплектацію команди. Вибачте, в Таврії та Кривбаса вона краща? 4) Окрема тема - хамська поведінка та істерія на пресухах, апогеєм яких є розкриття небачених таємниць на кшталт "за гру відповідають гравці" або "виконавської майстерності гравців вже не навчиш". Постає питання про адекватність Блохіна. Ще один епізод: вилучення у матчі з Дніпром. Навіщо було істерити за рахунку 2:0 на нашу користь, знаючи, що наступна гра - з Металістом? Проте, як з'ясувалося, відсутність Блохіна аж ніяк не вплинула на гру Динамо: грали так само погано, як і за нього. Тобто порівнюючи цей матч з іншими, можна чітко сказати, що Блохін не може оперативно керувати командою (тобто під час матчу).
Показать ответы
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Автор: Woodstock
14 августа 2012 15:08
Велозу+Гармаш: с Волынью был бетон
Два опорных полузащитника Динамо в сумме и по отдельности выдали отличный матч против Волыни. Берем во внимание уровень соперника (середняк УПЛ), но не забываем, что Велозу был почти без отпуска и выходит в каждом матче Динамо. Общие показатели Гармаша и Мигела заслуживают внимания и уважения...
Автор: Woodstock
9 августа 2012 13:18
Вукоевич: очередной провал
Некогда лучший игрок Динамо продолжает неприятно удивлять. В матче с Фейенордом, даже чисто визуально, Огнен Вукоевич выглядел едва ли не самым слабым звеном команды. Не успевал за соперниками, проиг...