Dynamomania.com | Блоги
Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 71
1. Цікаво скільки Дніпро 1 заплатив клубу який ВИХОВАВ Супрягу - Дніпро? А також інших футболістів, що перейшли.
2.Яку частину з цієї суми отримав ДЮСШ?
3. Цікаво глянути контракт Супряги з Дніпро -1 : термін, сума розриву контракту.
4.Самого Супрягу хтось питав? чи це не важливо?
5. А береза, ЩОСЬ вирішує в Дніро-1? Чи так сказав ХАЗЯЇН-колома? Тоді жалко Супрягу. Змарнять як Коноплянку.
6. А, що якщо завтра Супряга скаже , що вішає бутси на гвіздок? що буде робити суперпрезидент береза, який за свої кровні , не ївши, не пивши, заснував футбольний клуб.

ИМХО Супрязі краще в Аякс або Бенфіку. там вміють працювати з молоддю. Але і в ДК хотів би на нього подивитися. цікавий варіант.
Показать ответы
Владимир, так днепр и днепр-1 это клубы одного владельца, беня что должен сам себе денюжку перекладывать за перевод игроков?) А у супряги конечно никто спрашивать не будет, подписал контракт - сам виноват, исполняй или пока не закончится, или пока клуб не согласится с ценой на выкуп.
Владимир,
1. Цікаво скільки Дніпро 1 заплатив клубу який ВИХОВАВ Супрягу - Дніпро? - Свободный агент
2.Яку частину з цієї суми отримав ДЮСШ? - 0/0
3. Цікаво глянути контракт Супряги з Дніпро -1 : термін, сума розриву контракту.
Контракт до: 30.06.2020
Дата последнего продления контракта: 24 апр. 2018 г.
так можуть зіграти не 9 , а 10. для переносу гри потрібно ніби згода двох клубів. чи у нас потрібна згода двох. шахти і маріуполя, або ффу?
спеціально ставили гру на 9 число. по регламенту потрібно мінімум два дня між іграми. Вот і перенесуть. аргументацією буде вболівання за інтереси футболу і Динамо. Їм же відповідь грати :).
Показать ответы
Владимир, 9ого грають Бордо - Маріуполь в Лізі Європи. До чого тут ФФУ і шахтар ?
Владимир, чуве, більше цікався футболом і не неси нісенітницю:)
Евгений, не буде до наступного сезону. а там в обовязковому порядку заберуть права на премьерлігу. а вони вже самостійно будуть вирішувати. а вони "вирішать"....
Показать ответы
Владимир, якщо це правда, я навіть не сумніваюсь хто виграє всі ''тендери'' . Це буде жахливо.
нападаючий - більше так , чим ні. але Хльобаса куди? плюс Русин, молоді.
центр поля - можливо. але треба пітбуля з першим пасом - "умовного Вієра". в нас же Буяльський, Шепелев, Гармаш, Ротань + Чече. Повертається Рибалка, Андрієвський. А молоді? Але руйнівника немає і не планується. Будуть переучувати?
Для ЛЧ і плейоф ЛЄ цього не вистачить. Новачки треба сильні - вони дорогі. Грошей немає. Латиноамериканці поки адаптуються - зима пройде. Тоді навіщо вони нам? Молодь розслабиться і погасне.
Як на мене: продавати: всіх наявних легіонерів (окрім Вербича -але буде гарна ціна: $) + Рибалку, Морозюка, всіх воротарів(Коваль, Рудько, Бущан, Маханьков, Кучерук і т.д - слабі, особливо перші двоє. Дивлюсь всі матчі всіх команд ДК. В системі ДК воротаря на даний момент немає. ІМХО) , окрім Бойка (тут продовжувати оренду або пропонувати ДО 1 ляма, не більше.). Переводити під основу\в основу Дубинчака, Леднєва, Булецу, Смирного, Вантуха, Кравченка, Попова, Янакова, Алібекова. Залучати Ісаєнка,Цитаішвілі. Можливо і треба зачекати до вильту з ЛЧ , а можливо і ні.
Показать ответы
Владимир, ага, всех продать и бороться с зарей и арендовцем за 5 еврокубковое место, а потом и за выживание. Таким путем пошел Днепр в свое время, а потом и Черноморец. Оба сейчас доигрались до 1 лиги. Крутая схема, но молодежь должна доказывать, что она достойна играть в основе. А не попасть в основу просто так, потому что реальную основу распродали. Все по честному - стань сильнее легионера и играй в основе, а не можешь, то значит не уровень Динамо. Во всех нормальных клубах именно такая практика использования воспитанников, а не искуственное насаживание в команду. Это возможно только от полной бедности и безысходности.
Владимир, Мне так же импонирует подобный подход. главное "но" где мы окажемся с нашим молодняком хоть и не безосновательно перспективным и талантливым... считаю правильным чистить состав от условных Рыбалок, Ковалей и Гонсалесов но в тоже время нам не обойтись без уже сформировавшихся игроков высокого класса .
Владимир, Согласен, из иностранцев счас хороший уровень показывает только Вербичь, - при чем сходу. Как показала практика, Миколенко почти не в чем не уступает Пиваричу. Питбуль с первым пасом - это нериально счас купить для Динамо, тут бы просто питбуля) пасовать есть кому - Андриевский, Шепелев, Шапаренко. Форвард нужен, даже если есть Беседен Хлебас и Русин. Нужен еще один Напающий типа Мбокани. Странно, что Суркиса не волнует ситуация в центре защите... там же дырка.. В воротах тоже..
сильно.
тепер питання: що буде з Андріюком далі?
неповірю, що слуга рижого павелка прийде і відповість. або просто відповість.
аварія, нещасний випадок, звільнення і цькування прикормленими журналістами....
Показать ответы
Владимир, ну вот и посмотрим какой канал у нас некротовский и приютит человека. 2+2 и зик спалились
та продайте/віддайте хоч кому небуть. тільки зарплату їсть. Миколаєнко та Попов , як мінімум , не слабші.
Показать ответы
Владимир, Миколаенко очень слабый ! Вот Миколенко - тот да !!! )))
Ваня Иванов, чого тільки пять? 6 або 10. на всі матчі з шахтою і арендовцем.
Показать ответы
Владимир, не забывайте, что наше кдк самое гуманное в мире ! )))
"...Вроде бы его даже в "Шахтере" пригласили на другую должность..."

ага. антидопинговым офицером.
он отлично знает как закосить. или "закосить", закоксить
Показать ответы
Владимир, подтянет к себе в помошники Рыбку с Фредом и будет огонь!)
шахтарям не треба.
а клубу , який обєднує Україну. тим людям, що грають за такий клуб та особам , що керують ним - треба. цей відразу гроші за попадання в групу Ліги Чемпіонів і гру там. Це відразу гарантованих мільйонів 20. А так попадеться якась Тімішоара і па-па мільйони. Для досягнення мети всі засоби хороші. Нічого особистого - просто бізнес. і так щоб напевне.

з 11 чемпіонств можливо 3-4 добуті чесно і по грі. а так постійно якісь судді, федераціі, павелки.
Показать ответы
Владимир, "який обєднує Україну." Если Вы имели в виду то что написали, то всё правильно! А если Вы всё-таки хотели написать "об'єднує", то тут тяжёлый случай.
как они будут себя атаковать? ИГИЛ и рашка одно и тоже.
Показать ответы
Владимир, как обычно, по старой схеме. Подъезды жилых домов, аэропорты, метро, пожары и т.д. Короче, там где не бывает путлера и его приближенных. Потом сказка пойдет про "мочилово в сортирах" и т.п.
Ничего не найдено.