11 серпня 2024 14:57

"Рух" на виїзді розгромив "Оболонь"

Недільна програма матчів другого туру УПЛ була відкрита у Києві — Оболонь удома розгромно поступилася Руху (0:4).

Рахунок було відкрито вже на 18-й хвилині - Приймак у штрафному майданчику порушив правила на Холоді, а Притула з 11-метрової позначки впевнено переграв Рибку.

На 67-й хвилині Рух подвоїв свою перевагу — Сич із правого флангу чудово віддав у штрафний майданчик, де Краснопір майстерно реалізував свій момент, відзначившись у воротах колишньої команди.

На 88-й хвилині третій гол Руху забив Квасниця, а за дві хвилини пізніше крапку в матчі поставив бразилець Клайвер.

Нагадаємо, що матч Руху в першому турі УПЛ проти Полісся був перенесений через перебування кількох гравців львівської команди в розташуванні олімпійської збірної України. Оболонь же минулими вихідними стартувала в УПЛ із домашньою нічиєю проти Колоса (2:2).

У третьому турі УПЛ Оболонь 16 серпня у гостях протистоятиме Ворсклі, а Рух 18 серпня також не виїзді зіграє проти ЛНЗ.

Оболонь - Рух - 0:4 (0:1)