10 серпня 2024 20:59

Довбик дебютував в основі "Роми" у матчі проти "Евертона" Миколенка. Матч завершився нічиєю

Евертон і Рома зіграли українське дербі в рамках товариського матчу передсезонки. Віталій Миколенко і Артем Довбик обидва вийшли в старті, а переможця так і не знайшлося.

У суботу 10 серпня Евертон зіграв проти Роми в рамках товариського матчу передсезонної підготовки, який закінчився внічию з рахунком 1:1.

Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі ліверпульців, а Артем Довбик вперше з'явився в основі римлян. Обидва провели на полі усі 90 хвилин.

Наприкінці першого тайму Рома відкрила рахунок, коли з передачі Матіаса Суле відзначився капітан команди Лоренцо Пеллегріні.

Однак всередині другої половини зустрічі зірка Евертона Домінік Калверт-Льюїн відновив рівновагу з результативного пасу Двайта Макніла.