13 липня 2024 18:09

Блогер: "Тимчик нарешті зрозумів, хто в їх тандемі з Ярмоленком розумний, а хто красивий. Олександр ідеально виконує роль мʼязів Андрія"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився враженнями від першого тайму контрольного матчу "Динамо" - "Шальке":

Стисло після першого тайму (1:1):

⁃ цікаве поєднання гравців, Малиш знову у центрі захисту, Царенко на лівому фразі, Лонвейк в центрі поля, повернення Ярмоленка, Супряга в нападі

⁃ на старті обмінялися хорошими моментами; удар Ярмоленка після акуратного пасу Буяльського певно вже змусив всцятися не одного ЦЗ в УПЛ; щоправда, пожежа біля воріт Бущана виникла раніше

⁃ розкішний гол забив Царенко, уся комбінація видатна; Андрієвський сів між парою ЦЗ, Малиш не виніс кудись, а віддав коротко на Ярмоленка, а далі супер пас пʼятою і ривок Тимчика по флангу; Царенко номінально лівий вінгер, однак вдало компенсував низьку позицію Буяльського, що спустився допомогти мʼяч розіграти; бездоганне виконання та оцінка епізоду в режимі реального часу усіх учасників (1:0)

⁃ в перші 15 хвилин кияни знову намагалися тиснути на чужій половині, хз, коли це припиниться (після 25 хвилини чи після 30-ї), однак схоже в новому сезоні Динамо стане інтенсивнішим без мʼяча

⁃ ех, в Буї вкрали гол зі штрафного

⁃ все, за правий фланг повний спокій, Тимчик нарешті зрозумів, хто їх тандемі з Ярмоленком розумний, а хто красивий; Олександр ідеально виконує роль мʼязів Ярмоленка

⁃ при розіграшах Андрій свідома регулярно сідає в позицію Тимчика, а Тимчик підіймається вище або заходить в центр (дозволяючи Буяльському грати вище), через Тимчика атака глибини (коли вона є) виглядає більш виграшним сценарієм

⁃ брак зросту позначився, гол зі стандарту з другого поверху, навіть хз кого звинуватити, Бущана, що не виходив чи захист, що впустив Карамана (1:1)

⁃ більш живе враження від киян, ніж декілька днів тому, частіше виникають оптимістичні епізоди