7 січня 2024 21:39

Клопп про 2:0 з "Арсеналом": "Я по-справжньому гордий. "Ліверпуль" відчайдушно намагався уникнути нічиєї"

Юргена Клоппа ощасливила перемога Ліверпуля над Арсеналом (2:0).

«Я по-справжньому гордий. Це дуже складний суперник, можливо, найскладніший із усіх, кого ми могли отримати. Нам багато потрібно було врахувати перед матчем, але «Арсенал» все одно вишикувався трохи по-іншому, і це розумний хід. Ми внесли деякі зміни у перерві і були по-справжньому залучені до гри у другому таймі.

Ми забили голи та випустили молодих хлопців. Ми билися 95 хвилин. А тепер на нас чекає зимова пауза.

Я щасливий і пишаюся тим, що ми змогли перемогти. «Арсенал» теж міг перемогти – жодних сумнівів. Але ми довели справу до кінця і це говорить про характер хлопців.

Перший м'яч - автогол, так? Як і у випадку зі штрафним у матчі з «Фулхемом». Який матч провів Трент – до того ж на всіх позиціях! Його клас під час роботи з м'ячем очевидний.

Другий гол ми могли забити трохи раніше, у нас були одна-дві контратаки, коли можна було віддати пас раніше.

Ми відчайдушно намагалися уникнути нічиєї. Тепер мені не доведеться приймати жодних рішень щодо цього, і це добре», – заявив головний тренер «Ліверпуля».