11 серпня 2023 14:38

Клопп про збільшення доданого часу: "Якщо мова про 2-3 хвилини, не бачу різниці. Якщо 10, то різниця є"

Юрген Клопп висловився про збільшення доданого часу у матчах АПЛ.

Нагадаємо, з нового сезону в Англії планується враховувати час, витрачений на святкування голів, пенальті та зупинку гри після фолів. У матчі за Суперкубок Англії між «Манчестер Сіті» та «Арсеналом» (1:1, по пенальті 1:4) до другого тайму було додано 8 хвилин, «Арсенал» зрівняв рахунок на 11 доданій хвилині.

"Важко відповісти. Ми граємо 90 хвилин, потім ми маємо чистий час для м'яча в грі. Зрештою, якщо ми зможемо вкластися в 55 або 60 хвилин із м'ячем у грі, то подивимося, що це означає. Це не видається складним.

Говорячи про добробут гравців, я маю на увазі надто багато турнірів та надто багато матчів загалом. Якщо м'яч перебуватиме у грі додаткові дві-три хвилини, то я не бачу в цьому великої різниці.

Якщо про 10 додаткових хвилин, це буде величезна різниця, особливо при рахунку 0:0. Це дасть командам потужний імпульс та можливість йти вперед», – сказав тренер «Ліверпуля».