11 жовтня 2024 23:50

Ліга націй. Камбек від Ісландії. Туреччина дотиснула чорногорців

11 жовтня в матчі третього туру Ліги націй збірна Уельсу не втримала перемогу проти Ісландії. Валійці ще в першому таймі забили двічі, а потім грали на утримання результату, чим і скористався суперник. Рахунок — 2:2.

Вже на 11-й хвилині Бреннан Джонсон зіграв на добиванні й з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт.

На 29-й хвилині Неко Вільямс вивів на ударну позицію Гаррі Вілсона, який пробив у лівий кут воріт.

У господарів поля було кілька хороших моментів, але забити їм вдалося лише у другому таймі.

Друга половина матчу повністю проходила під контролем ісландців.

Логі Томассон на 69-й хвилині скоротив рахунок, а через три хвилини валійці забили автогол. Автором став Денні Ворд.

Ліга націй. 3-й тур, 11 жовтня

Ліга B. Група 4

Ісландія — Уельс — 2:2

Голи: Томассон 69, Ворд 72 (автогол) — Джонсон 11, Вілсон 29

Також у цій групі зустрічалися Туреччина та Чорногорія. Гра пройшла під повною перевагою господарів, але турки змогли забити лише один раз — 1:0.

Збірна Туреччини в першому таймі завдала понад 15 ударів по воротах чорногорців, але лише 4 з них були точними.

На 69-й хвилині Джан Кахведжі підібрав м'яч у штрафному майданчику гостей після удару Кенана Їлдіза й відправив його у сітку воріт.

Туреччина — Чорногорія — 1:0

Гол: Кахведжі 69.