28 жовтня 2022 10:16

Тен Хаг: "Вихід Рашфорда був запланований, я хотів побачити його разом із Роналду"

Головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Хаг оцінив гру своєї команди в матчі Ліги Європи проти Шерифа (3:0).

«Ми зіграли нормально. Звісно, ми сподівалися забити у перші півгодини. На це пішло досить багато часу, але ми заслужили на цей гол.

У другому таймі ми забили ще два хороші голи з гри. Задоволений тим, що ми пропустили. Ми зіграли сконцентровано та перемогли.

Ми можемо краще займати позиції у штрафному майданчику. Коли ми забивали другий та третій гол, нам це вдалося. Ми зайняли позиції та забили.

Чи замінив я Антоні через його фінт у першому таймі? Ні, вихід Решфорда був більш менш запланований, якби ми вели в рахунку. Я хотів побачити Роналду та Решфорда разом, а також динаміку на правому фланзі», - сказав тен Хаг.

Голи забивали Діогу Далот, Маркус Решфорд та Кріштіану Роналду.