29 мая 2020 16:20
4
Нападающий "Александрии": "Ничего положительного для себя не вынес из двух месяцев без футбола, не хочу еще раз пережить такое"
Нападник «Олександрії» Денис Безбородько розповідає про досвід індивідуальних тренувань, користь спарингів та враження від єврокубків.
— Денисе, всі опитані футболісти й наставники команд Favbet Ліги стверджують, що основна шкода періоду вимушеного простою в тому, що розірвалися ігрові зв’язки. Наскільки вже встигла їх відновити «Олександрія»?
— Нам дуже суттєво допомогли два спаринги — з «Ворсклою» та «Черкащиною». Але в будь-якому разі до тієї форми, яку мали, наприклад, після зимових зборів, іще дуже далеко. Потрібно більше часу для підготовки. Думаю, перші три-чотири тури після перерви всі наші команди відновлюватимуть кондиції.
— Дмитро Шастал розповідає, що після поновлення командних тренувань наставники «Олександрії» не стали навантажувати підопічних. Утім, є підозра, що за останній тиждень заняття стали насиченішими…
— Ні, нічого подібного — у нас звичайний режим тренувань. Справа в тому, що під час карантину ми мали насичену програму індивідуальної підготовки, всі намагалися виконати її, тому на командних заняттях нас, можна сказати, просто приводили до якогось спільного показника… Ще раз наголошу: маємо небагато часу для підготовки до матчів, у стартових турах видовищного футболу не варто чекати. І я не думаю, мовляв, усі скучили за футболом і будуть нестися полем — тут аби не ушкодитися, акуратно треба буде грати
— Якщо не секрет, де і як провели карантин?
— У Чернігові, вдома. Працював, інколи бачився з хлопцями, з якими грав у «Десні» і з якими дружу. На початку карантину часом збирались і по двоє перекидали м’яч через сітку.
— Як зараз оцінюєте два місяці без футболу?
— Нічого позитивного для себе не виніс і не хочу ще раз пережити таке. Найскладніше було у психологічному плані: тренуєшся сам, це швидко набридає, тисне психологічно. Коли є командні заняття — все простіше, бо наявний змагальний процес. А під час індивідуальних тренувань змагаєшся сам із собою… Думаю, в перших турах усі наші гравці будуть максимум на 70-80% готовності.
— Порівняно з виступами за «Десну» Ви, як здається багатьом, додали у плані «фізики» та бійцівських навичок. Чи правильне це відчуття і що ще дав період виступів за «Олександрію»?
— Складно відповісти — має пройти більше часу… Для мене головне — досвід від матчів у єврокубках. Це незабутньо й хочеться повторення: європейські стадіони, європейський футбол…
— Поточного сезону в матчах Favbet Ліги Ви забили три м’ячі. Минулого, у Чернігові, — п’ять. Що треба зробити для покращення результативності?
— Працювати більше. Виправляти недоліки. Я розумію, що в індивідуальній статистиці такі дані не радують. Однак, звичайно, головне, щоби команда перемагала і я був корисний для неї.
Комментарии
Уверен,что например такое занятие как "английский язык" даже не начиналось.Конечно,валять ваньку 2 месяца может быть утомительно.А потом(когда припечет) рассказывают,что у них мало времени на изучение языка и т.д.
Скрыть
Ширинкович, да кому он нужен за границей?)) Да и не думаю что оно ему надо, далеко не все игроки хотят уходить из насиженых мест неизвестно куда.
Скрыть
Дід Панас, Я условно,уверен,что в ДК из украинцев особо никто(ну может коме Андриевского,если не лукавит) за 2 месяца в ус не подул что бы английский подучить)А инглиш может пригодиться и после карьеры,и вне футбольной сферы.
Скрыть
Ширинкович, так по той же причине и Динамовцы. Их и тут неплохо кормят, зачем им что-то учить, что-то менять. Я уже не говорю что футболисты это люди которые умственными способностями не отличаются в основном, они свой язык выучить не могут)) А менять надо когда не устраивает нынешняя ситуация, как тому же Андриевскому, которого вот-вот попрут из клуба. Это кажется что круто уехать куда-то за границу, а по факту это значить бросить все к чему привык, получить кучу вызовов и проблем, возможно потерять место в составе. Вон Копонлянка это быстро понял и вернулся, есть подозрение что и Ярмоленко мы скоро в Динамо увидим, а за ним там Лунин, Швед итд. Короче голубая мечта на самом деле не такая и голубая)) К сожалению в УПЛ украинцев уровня Барселоны или Реала нет, а играть за Вест Хемы или Генки это не думаю что мечта любого футболиста. Проблема одна - наши клубы не могут такую зп платить, но если с ярославским и коломойским правда, то можем в новом сезоне увидеть старую добрую УПЛ с хорошими игроками и зарплатами.