10 квітня 2024 08:33

Томас Тухель: "Арбітр припустився величезної помилки, не призначивши пенальті у ворота "Арсенала" за гру рукою"

Головний тренер «Баварії» Томас Тухель вважає, що головний арбітр Гленн Нюберг повинен був призначити пенальті у ворота «Арсенала» (2:2) через епізод на 66-й хвилині матчу.

«Арбітр припустився величезної помилки, не призначивши пенальті за гру рукою. Знаю, що там була шалена ситуація, але вони поставили м’яч на газон, арбітр свиснув, Рая віддав пас Габріелу, а той взяв м’яч у руки.

Що нас справді злить, то це пояснення арбітра. Він сказав нашим гравцям, що це «дитяча помилка», він не призначатиме такий пенальті у чвертьфіналі. Це жахливе, жахливе пояснення. Він має фіксувати гру рукою. Помилка дитини, помилка дорослого. Байдуже.

Ми злимось, бо це величезне суддівське рішення проти нас», – сказав Тухель.

Другий матч команди проведуть 17 квітня.