6 квітня 2024 22:03

Томас Тухель: "У нас не виходить зберігати рівень гри – матч проти "Хайденхайму" є доказом цього"

Головний тренер «Баварії» Томас Тухель прокоментував поразку команди від «Хайденхайму» у 28-му турі чемпіонату Німеччини – 2:3.

«На такому рівні цього не повинно бути. Ми все тримали під контролем у перерві, зараз важко відповісти. У нас не виходить зберігати рівень нашої гри і, на жаль, сьогоднішній день став ще одним доказом цього.

Ми віддали гру в перші 15 хвилин другого тайму після того, як зробили багато хороших речей у першому таймі. Тоді ми мали 3-4 гарних шанси забити третій гол, але не використали їх.

Те, як ми пропускали голи, було занадто просто», – сказав Тухель.

Наразі «Баварія» йде другою у Бундеслізі. У разі перемоги над дортмундською «Боруссією» «Штутгарт» може зрівнятись за балами з мюнхенським клубом.

Нагадаємо, що Тухель покине клуб по завершенню поточного сезону.