29 березня 2024 22:12

Трубін зіграв у матчі з двома незабитими пенальті: "Бенфіка" ледве обіграла останню команду чемпіонату Португалії

У поєдинку 27-го туру Прімейра-ліги Португалії лісабонська Бенфіка вдома переграла аутсайдера першості Шавіш (1:0) та повернулася на перший щабель у чемпіонських перегонах. Український воротар «орлів» Анатолій Трубін відіграв «на нуль».

Очікували на погром, натомість ледь не сталося максимально гучної сенсації. Бенфіка, яка веде відчайдушну боротьбу за золото Прімейра-ліги зі Спортингом, ледве переграла головного аутсайдера першості Шафіш.

Хоча, варто зауважити, що «орлам» у цій грі тотально не щастило: Анхель Ді Марія в першому, а Артур Кабрал в другому таймі не реалізували пенальті!

Однак, закляття з воріт Шавіша все ж вдалося зняти Жуану Невесу, який засмутив Уго Соузу на 68-й хвилині гри.

Щодо Анатолія Трубіна, то він у звітному поєдинку міг замерзнути, але клімат у Португалії більш теплий ніж в Україні, тож обійшлося. За всі 90 з плюсом хвилин гравці Шавіша так і не спромоглися бодай раз влучити у ствір воріт, які боронив українець.