23 березня 2024 09:32

Судаков - про перемогу над Боснією та Герцеговиною: "Показали всім свій український характер"

Півзахисник збірної України Георгій Судаков прокоментував перемогу національної команди над Боснією та Герцеговиною (2:1) у півфінальному матчі плей-офф за вихід на Євро-2024.

«Було погане поле небагато, і вони компактно грали у 5 захисників. Важко було знайти між лініями якесь загострення. Декілька разів хотів прорізати, але не дійшла передача. Сухе поле не дозволило, не пощастило.

Боснія нас розібрала та грала вдома на очах своїх уболівальників. Але ми теж хотіли оволодіти ініціативою. Щось удавалося, а щось – ні. Добре, що ми в перерві перешикувалися і на другий тайм вже по-іншому вийшли. Бражко сів із опорного в третього захисника, я та Зінченко опустилися нижче, як два крайні опорники, а нападники зайшли в середину.

Чи не пощастило, що пропустили. Такий гол… Після цього стали більше загострювати та створювати моменти. Ми показали всім свій український характер», – сказав Судаков.

Україна зіграє проти Ісландії у фіналі плей-офф відбору Євро-2024. Матч пройде 26 березня у Вроцлаві.