14 березня 2024 16:25

Забарний став найкращим українцем в АПЛ за одним показником: захисник перевершив рекорд Мудрика

Фото - ua.depositphotos.com

Вчора відбувся матч 17-го туру АПЛ між Борнмутом та Лутон Таун, який завершився перемогою «вишень» з рахунком 4:3.

Після першого тайму Борнмут опинилися у непростому становищі, відстаючи 0:3, але команда зробила чудовий камбек, завершивши матч перемогою. Український захисник Борнмуту Ілля Забарний вийшов на поле з перших хвилин та провів увесь поєдинок. На 62-й хвилині українець відзначився голом.

Захисник встановив новий рекорд як наймолодший український автор голу в історії АПЛ, забивши свій перший м'яч у віці 21 року, шести місяців та десяти днів. Цей результат побив попередній рекорд, який належав Михайлу Мудрику, який забив свій перший гол в англійському чемпіонаті у віці 22 років, восьми місяців та 27 днів.

У поточному сезоні український захисник «вишень» зіграв 33 матчі та відзначився одним голом.