14 березня 2024 09:00

Стала відома оцінка Забарного за шалений матч "Борнмута" в АПЛ

13 березня відбувся матч перенесеного 17-го туру АПЛ між командами «Борнмут» та «Лутон Таун». Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь вишень.

Після першого тайму господарі програвали 0:3, але зуміли не лише відігратися, а й перемогти, оформивши мегакамбек!

Український захисник «Борнмута» Ілля Забарний вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь поєдинок. На 62-й українець відзначився голом. Для нього це перший м'яч у футболці англійського клубу.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив Забарному оцінку в 6,7 балів.

За матч, окрім забитого м'яча, Ілля 62 рази торкнувся м'яча, віддав 44 точні передачі з 53 (83%), виграв 3 єдиноборства, 11 разів втратив володіння, зробив 1 фол, заробив два порушення, один раз пробив у ворота і двічі виніс м'яч.

Найкращим гравцем поєдинку став Антуан Семеньо (9,2), який оформив дубль.

Оцінки WhoScored за матч Борнмут – Лутон Таун – 4:3