7 березня 2024 20:50

Фанати "Валенсії" називали Вінісіуса "дурнем" і "поганью", а "Реал" - "сучими дітьми". Ла Ліга подала скаргу

Вболівальники «Валенсії» ображали «Реал» та Вінісіуса Жуніора.

Матч між цими командами, що відбувся 2 березня, закінчився нічиєю з рахунком 2:2.

Ла Ліга направила до Комітету зі змагань Королівської іспанської футбольної федерації (RFEF) скаргу, в якій наводяться образливі кричалки фанатів «Валенсії».

На 8-й хвилині матчу вболівальники господарів протягом приблизно 30 секунд скандували «Вінісіус, який ти дурень» і «Вінісіус, що ти за погань». За хвилину вони скандували: «Мадридиста – сучі діти».

На 10-й хвилині матчу фанати «Валенсії» кричали: «Так, так, «Реал Мадрид» – суки».

На 23-й хвилині вони повторили кричалку "Вінісіус, який же ти дурень" і скандували "дурень, дурень, дурень". Це повторилося на 50 хвилині.

На 59-й хвилині, коли один із гравців «Реала» лежав на газоні, фанати «Валенсії» кричали: «Наступіть на нього, наступіть на нього».

На 71-й хвилині вболівальники скандували «дурень, дурень».