4 березня 2024 13:29

Гольова серія "Динамо" у матчах з "Чорноморцем" в УПЛ триває 28 матчів та інше: 19-й тур Прем'єр-ліги мовою чисел та фактів

150-а в Чемпіонатах України велика перемога Шахтаря в статусі господарів поля.

9-а в Чемпіонатах велика перемога Шахтаря над Кривбасом, в тому числі перша з рахунком 5:2.

1-а в УПЛ вольова перемога Ворскли над Вересом (у 5-й грі).

Переможна домашня серія Шахтаря в матчах з Кривбасом триває в УПЛ 11 ігор.

Шахтар перервав серію без пропусків голів в чемпіонаті, яка тривала впродовж 414-ти хвилин.

Шахтар пропускає 700-й гол в чемпіонатах – після удару Тимура Стецькова.

Гольова серія Динамо у ворота Чорноморця триває в УПЛ 28 матчів, що стало повторенням клубного рекорду динамівців у зустрічах з одним суперником.

Кривбас перервав гостьову безпрограшну серію в УПЛ, яка тривала 8 ігор: 6 перемог та 2 нічиї.

Завершилися безгольова гостьова серія Кривбасу у ворота Шахтаря, яка тривала в чемпіонатах 475 хвилин.

Перервалася безвиграшна серія Миная в чемпіонаті. яка тривала 16 ігор: 7 нічиїх та 9 поразок.

Безвиграшна гостьова клубна рекордна серія Вереса триває в Чемпіонатах 16 ігор: 4 нічиї та 12 поразок.

Пропускна клубна рекордна серія Металіста 1925 в чемпіонаті триває 12 ігор – 29 голів, а програшна – 7.

Завершилися безпрограшна серія Полісся в чемпіонаті, яка тривала 11 ігор: 5 перемог та 6 нічиїх та нічийна – 4 матчі.

Безвиграшна серія Оболоні триває в чемпіонаті 8 ігор: 3 нічиї та 5 поразок.

Перервалася безвиграшна домашня серія Ворскли, яка тривала в чемпіонаті 6 ігор: 3 нічиї та 3 поразки.

Завершилася безвиграшна серія Руху в матчах з Колосом, яка тривала в УПЛ 4 матчі: 2 нічиї та 2 поразки.

Завершилася програшна домашня серія Олександрії в матчах проти Зорі, яка тривала в УПЛ 3 гри.

Перервалися домашні серії Колосу: безпрограшна, яка тривала в УПЛ 5 ігор: перемога та 4 нічиї та без пропуску голів - 255 хвилин.

330-й гостьовий матч Зорі в УПЛ: +90=69-171 м’ячі 344-522.

Минай повторив клубну найбільшу перемогу в УПЛ, 3-й раз здолавши суперників з різницею у 2 м’ячі.

Завершилися безгольова виїзна серія Вереса, яка тривала в УПЛ 546 хвилин.

Минай перервав безгольову домашню серію, яка тривала 409 хвилин та здобув 10-ту домашню перемогу в УПЛ.

3-й дубль в УПЛ оформлює Сергій Мякушко, який стає автором 30-го домашнього дублю Ворскли, 2-й – Дмитро Криськів (Шахтар), причому вдруге у поточному Чемпіонаті з Кривбасом.

Перервалася гольова серія Владислава Ваната (Динамо), яка тривала 3 матчі (4 голи).

5-й гол в УПЛ провів Юхим Конопля (Шахтар), Тимур Стецьков (Кривбас), 1-й - Сергій Корнійчук (Минай, у 2-й грі), Євгеній Скиба (Минай, у 2-й), Марко Мрвальєвич (Верес, у 2-й), який стає автором 10-го голу легіонерів з Чорногорії в Чемпіонатах України, Олексій Сич (Рух, у 38-й).

250-й матч в УПЛ провів Олександр Караваєв (Динамо), 1-й - Жозе Гомес, Артем Присяжнюк (обидва - Чорноморець), Віктор Цуканов (Шахтар), Натанаель Сантіні (Кривбас).

200-й матч у всіх турнірах провів Кирило Ковалець (Олександрія): 187-й – в чемпіонатах, 7 – в Кубку та 6 – у єврокубках.

150-й матч за кар’єру провів Олександр Піхальонок (Дніпро-1): 120-й – в УПЛ, 4 – в Кубку, 19 – у єврокубках та 7 – за збірну України.

У 3-му для себе клубі УПЛ дебютує Євгеній Морозко (Верес), який раніше виступав за Колос, Полісся, 2-му - Олівьє Тілль (ЛНЗ) - Ворсклу, Іван Матюшенко (Минай) - Олександрію.

50-й «сухий» матч в УПЛ провів Микита Шевченко (Олександрія).

Підопічні Юрія Вернидуба з різних клубів УПЛ у всіх турнірах забили 200-й гостьовий гол – після удару Прінса Аду, а загалом 201 гол: 165 – в Чемпіонатах, 17 – у єврокубках та 19 – в Кубку.

Роман Григорчук провів 150-й матч біля керма Чорноморця в УПЛ: +54=40-56, м’ячі 169-179.

80-й матч Олега Дулуба біля керма різних клубів УПЛ у всіх турнірах: 76-й – в чемпіонатах та 4 – в Кубку. Баланс усіх ігор: +24=27-29 м’ячі 78-101.

Віктор Скрипник біля керма різних клубів УПЛ зазнав 50-ї поразки у всіх турнірах: 37-ї – в чемпіонатах, 12 – у єврокубках та 1 – в Кубку.

10-ті перемоги в Чемпіонатах здобули: Рух при Віталію Пономарьову та Дніпро-1 при Юрію Максимову.

2-а в Чемпіонатах червона картка для Андерсона Джордана (Зоря), 1-а - Ростислава Русина (Металіст 1925, у 53-й грі), Хрвоє Іліча (Кривбас, у 17-й).

20-й матч в УПЛ провів арбітр Роман Блавацький (Львів).

90-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Максим Чос (Київська область), 40-й – Олександр Беркут (Суми).

Найбільш коректна команда чемпіонату: Рух (39 жовтих) – 39 очок, найбільш недисциплінована: Ворскла (54+4 червоних) – 62 очка.

Найпопулярніший рахунок нинішнього чемпіонату – 1:0 (у 27-мих матчах).