18 лютого 2024 17:04
2

"Реал" втратив очки з "Райо Вальєкано": Лунін пропустив з пенальті

Сьогодні, 18 лютого 2024 року, відбувся матч 25-го туру чемпіонату Іспанії між «Райо» Вальєкано та мадридським «Реалом». Гра закінчилася з рахунком 1:1.

Королівський клуб досить швидко вийшов уперед. Вже на 3-й хвилині поєдинку «Реал» втік в контратаку, яку вдало завершив Хоселу.

Проте на 27-й хвилині «Райо» отримав право на пенальті і Рауль де Томас не схибив. Він пробив пенальті по центру воріт, а український голкіпер Андрій Лунін, що відіграв поєдинок повністю, стрибнув у лівий від себе кут.

Завдяки цій нічиїй «Жирона» з Довбиком та Циганковим отримує шанс наблизитися до «Реала» на відстань 3 очок. Для цього 19 лютого треба перемагати «Атлетік» Більбао.

Ла Ліга. 25-й тур

"Райо Вальєкано" – "Реал" Мадрид 1:1

Голи: Рауль де Томас 27 (пен.) – Хоселу 3

"Райо Вальєкано": Дімітрієвскі – Балью, Ернандес, Лежен, Еспіно – Паласон (де Фрутос 56), Лопес (Перес 64), Валентін, Гарсія (Камельо 82) – де Томас (Фалькао 81), Трехо (Крпесо 64)

"Реал": Лунін – Гарсія, Начо, Чуамені, Васкес (Карвахаль 75) – Камавінга (Кроос 70), Вальверде – Вінісіус, Модрич (Гюлер 87), Діас (Родріго 70) – Хоселу

Попередження: Паласон 45+1, Балью 45+4, де Томас 81, Гарсія 82 – Камавінга 61, Карвахаль 90+3, Карвахаль 90+5

Вилучення: Карвахаль 90+5

Чудова новина! Вперед Жирона! ;))))
trahim, після того, як Реал показав в очному протистоянні Жироні хто в оселі господар, каталонцям кращє не слідкувати за Реалом, а зосередитись на потраплянні в зону ЛЧ.