17 лютого 2024 19:19

Відомий український тренер дебютував у болгарському клубі: він програв колезі, який працював у чотирьох командах Прем'єр-ліги

У матчі 21-го туру чемпіонату Болгарії Пірін приймав Левскі. Підопічні Ніколая Костова здолали команду Олександра Бабича (2:1), перебуваючи у меншості.

У суботу, 17 лютого, Пірін зустрічався з Левскі в матчі 21-го туру чемпіонату Болгарії. Команда Олександра Бабича зустрічалася з підопічними Ніколая Костова.

Перший гол у грі було забито нападником Левскі Маріном Петковим вже на сьомій хвилині. Пірін відповів доволі швидко, зрівнявши рахунок через вісім хвилин – гол на рахунку Уго Комано.

На 34-й хвилині захисник Левскі Хосе Кордоба заробив пряму червону картку залишивши команду в меншості. Однак це не завадило гостям знову вийти вперед. Вже наприкінці тайму гол на свій рахунок записав Рікардіньо.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Ніколи Попова зафіксував поразку Бабича в першому матчі на чолі Піріна.