11 лютого 2024 23:46

"Мілан" на своєму полі мінімально переграв "Наполі"

Мілан на своєму полі обіграв Наполі у поєдинку 24 тури італійської Серії А – 1:0.

У першому таймі господарі виглядали значно сильнішими і заслужено повели у рахунку — лівий захисник Тео Ернандес зіграв у швидку стінку з Рафаелем Леау і розібрався з голкіпером.

У перерві Вальтер Маццаррі перебудував схему гри на більш атакуючу, і Наполі попереду став виглядати веселіше. Мілан віддав гостям ініціативу, але при цьому гостро контратакував.

Найкращий шанс зрівняти рахунок гості пропустили на 89 хвилині — червоно-чорних почергово врятували штанга та Майк Меньян.

Перемога дозволила команді Стефано Піолі підібратися до Ювентуса, що йде другим, на відстань одного очка — правда, у Старої Синьйори при цьому гра в запасі. Адзуррі залишилися дев'ятими та відстають від першої четвірки вже на сім пунктів.

Наступного тижня для обох команд поновляться єврокубки. Наполі прийме Барселону у Лізі чемпіонів, а Мілан удома зіграє у Лізі Європи проти Ренна.