8 лютого 2024 14:12

"Шахтар" у спарингу розгромив туркменістанський клуб

Сьогодні, 8 лютого 2024 року, відбувся товариський матч між українським «Шахтарем» та туркменістанським «Аркадагом». Перемогу з рахунком 4:1 здобула номінально домашня команда.

Перший тайм вийшов особливо багатим на голи. Спочатку з пенальті голом відзначився Егіналду, але через кілька хвилин Гуйчмурат Аннагулієв зрівняв рахунок у зустрічі. Проте ще через 6 хвилин «гірники» знову заробили право виконати одинадцятиметровий удар, але на цей раз його реалізував Гіоргі Гочолевшвілі.

На 70-й хвилині знову забив вищезгаданий Егіналду, таким чином оформивши дубль. Добив туркменістанську команду Педріньйо, забивши на 90+1 хвилині.

Цікаво, що в цьому сезоні чемпіонату Туркменістану «Аркадаг» виграв всі 24 матчі з різницею забитих-пропущених 83:17.

Товариські матчі. 8 лютого

Шахтар – Аркадаг – 4:1
Голи:
Егіналду, 25 (пенальті), 70, Гочолеішвілі, 37 (пенальті), Педріньйо, 90+1 – Аннагулієв, 31