5 лютого 2024 08:42

Облак: "Зазвичай "Реал" забиває на останніх хвилинах, але цього разу була черга "Атлетико"

Воротар мадридського "Атлетико" Ян Облак прокоментував нічийний результат матчу 23-го туру іспанської Прімери з "Реалом" (1:1).

«По тому, як складався матч, нічия – гарний результат, але ми хотіли виграти гру, хоча почали її не дуже добре, нам було складно. Ми могли зіграти внічию, могли програти, але це ще одне очко. Ми не наблизилися до «Реала» у Ла Лізі, хоча й хотіли цього, але, враховуючи те, як складалася гра, ми маємо бути задоволені очком.

"Реал" також хотів виграти гру, а не звести її внічию. Як я вже сказав, краще одне очко, ніж нічого, тим більше за таких обставин, тому що ви програєте, і зазвичай «Реал» забиває на останніх хвилинах, але цього разу була наша черга», — наводить слова Облака Marca.