20 січня 2024 21:30

"Валенсія" мінімально здолала "Атлетік": Яремчук вийшов на заміну, але відзначитися не зміг

У матчі 21-го туру іспанської Ла Ліги Валенсія українського форварда Романа Яремчука приймала Атлетік з Більбао. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.

На матч проти Атлетіка Роман Яремчук залишився у запасі Валенсії, але українець пробув там не довго, адже на 14-й хвилині травмувався Канос.

Загалом в першому таймі небезпечних моментів не виникло. Варто відзначити, що Валенсія могла претендувати на пенальті, адже один із суперників грав у штрафному майданчику рукою, але суддя лише дав знак продовжувати гру.

В другому таймі «кажани» вийшли вперед. Гая непоганою поперечною передачею знайшов партнера по команді в штрафному майданчику і Уго Дуро (Валенсія) забив з близької відстані ударом головою в правий кут воріт.

Яремчук пішов з поля на 83-й хвилині. Більше команди не забивали і Валенсія здобула мінімальну перемогу.