19 січня 2024 00:09

Єгипет із Ганою зіграли яскраву нічию з чотирма голами на Кубку Африки

Збірні Єгипту та Гани зіграли внічию у другому турі групи В на Кубку африканських націй-2023 - 2:2.

Чорні зірки відкрили рахунок перед самою перервою, відзначився Мохаммед Кудус. А у другому таймі команди влаштували гольову перестрілку, забивши три голи протягом п'яти хвилин. Єгипет двічі відігрався та вирвав нічию.

Зазначимо, що не зміг дограти поєдинок нападник єгиптян Мохаммед Салах. Форвард Ліверпуля залишив поле через пошкодження перед самою перервою.

Збірна Єгипту з двома очками посідає друге місце у групі В. Гана виборола перший пункт на турнірі та замикає квартет. 19 січня у групі В зіграють Кабо-Верде та Мозамбік.

Завершальний тур квартету відбудеться 22 січня. Єгипет зіграє з Кабо-Верде, а Гана – з Мозамбіком.